Zapraszamy serdecznie na spotkania grup wsparcia online w lutym!

Jesteśmy tu, aby wspierać i łączyć osoby dotknięte zespołem Tourette’a oraz ich rodziny. Nasze spotkania grup wsparcia to bezpieczna przestrzeń, gdzie możesz podzielić się swoimi doświadczeniami, znaleźć wsparcie i poznać innych, którzy rozumieją to, przez co przechodzisz.

Grupa dla rodziców dzieci z zespołem Tourette’a:
17 lutego 2024 (sobota), godz. 10:00-12:00
25 lutego 2024 (niedziela), godz. 10:00-12:00

Grupa dla dorosłych z zespołem Tourette’a:
17 lutego 2024 (sobota), godz. 13:00-15:00
24 lutego 2024 (sobota), godz. 10:00-12:00

📅 Zapisy na spotkania rozpoczną się w lutym i będą prowadzone osobno na każdą z grup (Terminy będą do wyboru. Będzie można wziąć udział w jednym spotkaniu lub w obu).

🌐 Spotkania odbędą się online, za pośrednictwem platformy Zoom, co pozwoli na udział bez względu na miejsce zamieszkania.

🩵Zależy nam na budowaniu otwartego środowiska dla wszystkich uczestników oraz wzajemnego zaufania. Aby to osiągnąć, będziemy prosili o włączenie kamer w trakcie spotkania. Jest to ważny element naszych spotkań, gdyż pozwala na lepsze nawiązywanie kontaktu i budowanie relacji między uczestnikami.

✅Ze względów organizacyjnych, osoby, które zapisały się na poprzednie spotkanie grupy wsparcia, a nie wzięły w nim udziału i nie odwołały swojej obecności, nie będą mogły zapisać się na spotkania grup w lutym. Nie odwołując swojej obecności, blokujesz miejsce, z którego mogłaby skorzystać inna zainteresowana osoba.