Zapraszamy na spotkanie grupy wsparcia dla dorosłych osób z zespołem Tourette’a.

Spotkanie odbędzie się 15 kwietnia (sobota) w godzinach od 12:00 do 14:00 w wersji zdalnej na Zoom.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

  • Spotkanie odbędzie się w formie online, przy użyciu aplikacji ZOOM.
  • Każdy uczestnik jest zobowiązany do uruchomienia kamery – uczestnicy bez kamery nie będą mogli brać udziału w spotkaniu grupy.
  • Spotkanie grupy nie ma założonego z góry tematu – podczas spotkania to uczestnicy będą decydowali o tym, o czym chcą rozmawiać.
  • Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z zapisem na spotkania grupy. O przyjęciu na spotkania będziemy informować uczestników droga e-mailową.

Link do zapisów; https://forms.gle/JtSBqJtHPpwE7tph7

Grupa wsparcia dla osób dorosłych z zespołem Tourette’a to doskonała okazja, aby spotkać innych ludzi z podobnym doświadczeniem i podzielić się swoimi doświadczeniami, a także uzyskać wsparcie emocjonalne i wiedzę na temat choroby.

Oto 5 powodów, dla których warto wziąć udział w spotkaniu grupy wsparcia dla osób dorosłych z ZT, które odbędzie się 1 kwietnia:

  1. Wspólne doświadczenie: W grupie wsparcia znajdziesz ludzi, którzy również żyją z zespołem Tourette’a. Wspólne doświadczenia i problemy, które wynikają z choroby, pozwalają czuć się zrozumianym i mniej osamotnionym
  2. Przyjazna atmosfera: Grupa wsparcia to miejsce, gdzie jesteś akceptowany i będziesz mógł poczuć się swobodnie. Spotkania grupy są prowadzone w bezpiecznym i przyjaznym środowisku, gdzie można się otworzyć i podzielić swoimi doświadczeniami.
  3. Wiedza i wsparcie: Członkowie grupy mogą pomóc w zdobyciu informacji na temat choroby oraz w zapewnieniu wsparcia emocjonalnego. Mogą też podzielić się swoimi sposobami na radzenie sobie z objawami choroby.
  4. Możliwość nawiązania nowych przyjaźni: Uczestnictwo w grupie wsparcia może prowadzić do nawiązania nowych relacji i przyjaźni z ludźmi, którzy rozumieją, co oznacza życie z zespołem Tourette’a.
  5. Motywacja do działania: W grupie wsparcia można zyskać motywację i wsparcie do podejmowania działań mających na celu poprawę jakości życia. Innymi słowy, członkowie grupy wzajemnie motywują się do działania.