Witamy z radością i nadzieją nadchodzący Nowy Rok 2024! Z tej okazji pragniemy przekazać naszym członkom, sympatykom i wszystkim przyjaciołom serdeczne życzenia!

Niech nadchodzące miesiące będą dla Was czasem pełnym zdrowia, szczęścia i osobistego rozwoju. Mamy nadzieję, że każdy dzień Nowego Roku przyniesie Wam powody do uśmiechu, satysfakcję z osiągnięć i wiele chwil radości w gronie najbliższych. Niech ten rok stanie się czasem, w którym Wasze marzenia zaczynają nabierać realnych kształtów, a każda chwila przynosi coś wartościowego i inspirującego.

Jako społeczność, zjednoczona wokół misji wsparcia osób z Syndromem Tourette’a, wyrażamy nadzieję, że nowy rok przyniesie nam wszystkim wiele okazji do wspólnej pracy, wzajemnego wsparcia i budowania jeszcze większego zrozumienia. Wierzymy, że każdy z nas przyczynia się do tworzenia świata, w którym akceptacja i empatia są na pierwszym miejscu.

Życzymy Wam, aby 2024 rok był pełen pozytywnych przeżyć, nowych możliwości i niezapomnianych momentów. Szczęśliwego Nowego Roku!