Szanowni Państwo,

Zapraszamy na spotkanie online z Dorotą Jasińską, trenerką stowarzyszenia, ekspertką w zakresie zespołu Tourette’a oraz edukacji uczniów z ZT. Tematem rozmowy z Dorotą będzie „Edukacja dziecka z zespołem Tourette’a”.

Spotkanie to będzie okazją, aby dowiedzieć się się więcej o tym, jak pomóc dziecku z zespołem Tourette’a w szkole oraz jak radzić sobie z wyzwaniami, jakie mogą wystąpić w czasie nauki.

W pierwszej części spotkania, porozmawiamy z Dorotą o największych wyzwaniach związanych z edukacją dziecka z zespołem Tourette’a. Druga część będzie sesją pytań i odpowiedzi. Każda osoba uczestnicząca będzie mogła w zadać swoje pytanie.

Spotkanie odbędzie się na aplikacji zoom, 30 marca o godzinie 18:00 i potrwa 1,5 godziny (w pierwszej części prowadzący spotkanie porozmawia z Dorotą o edukacji uczniów z ZT. Druga część będzie sesją pytań i odpowiedzi). Zapisy trwają do 27 marca. Potwierdzenia zapisów oraz link dostępowy wyślemy do 29 marca.

Liczba miejsc jest ograniczona. W przypadku dużej liczby zgłoszeń, decydować będzie kolejność zapisu – przy czym pierwszeństwo udziału będą miały osoby, które są członkami Stowarzyszenia oraz opłaciły składkę za rok 2023.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

  • Grupy odbędą się w formie online, przy użyciu aplikacji ZOOM.
  • Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z zapisem na spotkania grupy. O przyjęciu na spotkania będziemy informować uczestników droga e-mailową do 29 marca.

LINK DO ZAPISÓW: https://forms.gle/oszztn4EqCxNAaJa6

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu tourette@tourette.pl

Przekaż 1,5% podatku na działalność statutową Stowarzyszenia. Więcej informacji na www.tourette.pl/procent