💙 Polskie Stowarzyszenie Syndrom Tourette’a działa nieprzerwanie od 1997 roku. Niesiemy wsparcie dla osób żyjących z zespołem Tourette’a, wspierając również ich bliskich. Upowszechniamy wiedzę o tym schorzeniu oraz ułatwiamy wzajemne kontakty osób z tikami i ich rodzin. Udzielamy poradnictwa w zakresie diagnozy, leczenia oraz radzenia sobie z objawami choroby w codziennym życiu.

🎯 Nasza misja to codzienne dążenie do poprawy jakości życia osób z zespołem Tourette’a i ich bliskich. Dokonaliśmy już wielu ważnych rzeczy, ale nadal jest wiele do zrobienia!

☺️ Cieszymy się ogromnie, mogąc poinformować, że staliśmy się częścią Koalicji Organizacji Poradniczych. Jest to ważny krok dla naszego Stowarzyszenia, który umożliwi nam jeszcze bardziej efektywne działania na rzecz osób z zespołem Tourette’a oraz tych z różnymi niepełnosprawnościami. Wierzymy, że nasze członkostwo w Koalicji Organizacji Poradniczych zapewni lepszy dostęp do profesjonalnego wsparcia i pozwoli na rozszerzenie zakresu naszych usług doradczych. Jesteśmy przekonani, że razem, w tak dużej grupie organizacji, będziemy mogli jeszcze skuteczniej pomagać osobom niepełnosprawnym i ich bliskim.

❗️Kluczem do lepszej przyszłości jest współpraca i dzielenie się wiedzą, a my jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej pozytywnej zmiany.

Fundacja Pro Aperte, Fundacja Autism Team, Fundacja ALEKlasa – wspieramy edukację i rozwój dzieci w spektrum autyzmu, Fundacja Diabeciaki, Fundacja Sentivenio wspieranie rozwoju dzieci, Fundacja Wspólna Przystań, Fundacja Rozwoju Edukacji Empatycznej, Fundacja Niebieski Szlak, Chcemy całego życia, Klub Świadomej Młodzieży przy Fundacji Autism Team,